Vergaderenindenatuur.nl | home | info | contact
Uniek en prachtig gelegen, boven op een duintop kunt hier bij deze vergaderlocatie prachtig uitkijken over de duinen op de zee. Inspirerend, rustgevend en uiteraard mogelijkheden om even een frisse neus te halen aan het strand.
Tip!  Vergaderen op een prachtig landgoed in Brabant Telefonisch boeken 0800-7807807 Ma-Do 9.00/22.00  Vr 9.00/19.00  Za-Zo 10.00/14.00
print vriendelijke pagina   
2 Dagen Vergaderen aan het strand in Bergen aan Zee
Bijzondere vergaderlocatie in Bergen aan Zee
Uniek en prachtig gelegen, boven op een duintop kunt u vanuit deze vergaderlocatie prachtig uitkijken over de duinen op de zee. Inspirerend, rustgevend en u heeft de mogelijkheid om zo de locatie even uit te lopen om op het strand even heerlijk uit te waaien en een frisse neus te halen. Zo kunt u voor, tijdens of na uw vergadering er even heerlijk tussen uit.
De mooist gelegen vergaderlocatie van Nederland
Boven op het duin, pal aan het prachtige Noordzeestrand, staat Hotel Nassau-Bergen. Met een rijke geschiedenis en gesitueerd in het nog altijd pittoreske Bergen aan Zee, is dit hotel een begrip in de omgeving. Er zijn 4 mooie vergaderzalen, allen met direct daglicht en prachtig uitzicht of over de duinen, of over de tuin, of over zee. De zalen verschillen van grootte, en bieden plaats aan groepen van 4 - 40 personen. Alle zalen zijn uitgerust met beamer en scherm, flip-over met papier en stiften, een door de gast gewenste opstelling en een vergaderkit.
Overnachten boven op de duinen
Het hotel beschikt over 41 nette kamers. Bijna alle kamers hebben zicht op zee of over de duinen. Er is een groot aantal kamers dat ook over een balkon of terras beschikt. Alle kamers zijn uitgerust met een eigen badkamer, föhn, telefoon, kluisje en de mogelijkheid tot draadloos internet.
Restaurant en bar
In het hotel bevinden zich een gezellige hotelbar en een restaurant.
Bij dit 2-Daagse vergaderarrangement in Bergen aan Zee is inbegrepen:
-ontvangst met iets lekkers uit de keuken
-1 overnachting
-1x ontbijtbuffet
-2x een lunchbuffet
-1x een 3-gangen diner
-koffie en thee in de vergaderzaal, ijswater, vergadermints
-zaalhuur inclusief flip-over met papier en stiften, beamer met scherm en vergaderkit (naambordje, pen, notitieblokje)
Prijs: € 195 p.p.
Minimum aantal personen is 4.

De prijs van dit 2-Daagse vergaderarrangement in Bergen aan Zee is geldig tot en met 31 december 2012.
boek online boek telefonisch 0800-7807807 bel me nu informatie aanvragen
Sitetips

·  Vergaderen.nl

·  congres.nl

·  vergaderplanner.nl

·  Buitengewoon vergaderen

·  Vergaderen in een kasteel

·  Vergaderen op een landgoed

·  Vergaderen op zee

·  Vergaderen op het platteland

·  Vergaderen op de boerderij

·  Vergaderen op het water

·  Vergadersalon.nl

·  Vergaderen in de stad

·  Vergaderen aan het strand

·  Boardmeeting

·  Vergaderen op de hei

·  Vergaderen in de dierentuin
 


Powered by